Organi i tijela

Članovi Izvršnog odbora Saveza sportova Istarske županije (2012 – 2016)

  1. Peruško Anton, 52208 Krnica, Peruški 77 – predsjednik, tel. 091 160 49 44 E – mail: anton.perusko1@pu.t-com.hr
  2. Arapović Zlatko, 52220 Labin, 1. maja 7 – dopredsjednik, tel. 098 43 44 17 E – mail: zrkrudar@zenski.rukometni.klub.rudar@pu.t-com.hr
  3. Ćus Damir . 52000 Pazin , Heki 10 a – dopredsjednik , tel. 091 200 41 11 , E – mail: damir_cus@net.hr
  4. Poropat Klaudio, 52210 Rovinj, Porton Biondi 1, tel. 091 181 81 22 E – mail: klaudio.poropat@allianz.hr
  5. Zorić Mladen, 52470 Umag, Jadranska 35 a, tel. 091 317 22 06 E – mail: mladen.zoric@pu.t-com.hr
  6. Gržinić – Burić Marina, 52100 Pula, Studenčeva 25, tel. 098 42 50 86 E – mail: marina.grzinic-buric@pula.hr
  7. Klarić Kristijan , 52440 Poreč , Glagoljaška 7 , tel. 091 451 48 30 , E mail: tajnik@bocanje-ibs.hr
  8. Bašić Branko, 52420 Buzet, Sportska 3. tel. o91 219 10 44 E – mail: branko.basic@carclub.hr
  9. Soldatić Milan , 52100 Pula , Preradovićeva 30 , tel. 098 560 858 , E – mail: savez-sportova-pule@inet.hr

Glavni tajnik

Koraca Dario, 52100 Pula, Mardeganijeva 35
tel. 098 78 8889, E – mail: istra@sport.tcloud.hr

Članovi Nadzornog odbora Saveza sportova Istarske županije (2012 – 2016)

  1. Barbić Vladimir – predsjednik
  2. Hlušička Miroslav
  3. Ivetić Branko

Članovi Skupštine Saveza sportova Istarske županije (2012 – 2016)

  1. Siljan Karlo – Atletski savez Istre
  2. Paro Sanjin – Auto i karting savez Istre
  3. Pustijanac Mario – Biciklistički savez Istre
  4. Oplanić Jana – Gimnastički savez Istarske županije
  5. Klarić Kristijan – Istarski boćarski savez
  6. Pilat Feručio – Istarski boćarski savez
  7. Gucunski Željko – Istarski golf savez
  8. Rojnić Vladimir – Istarski planinarski savez
  9. Weidlich Ted – Jedriličarski savez Istarske županije
  10. Ilić Anton – Judo savez Istarske županije
  11. Banović Mirko – Karate savez Istarske županije
  12. Oliva Rudolf – Kickboxing savez Istarske županije
  13. Ćus Damir – Košarkaški savez Istarske županije
  14. Jelenić Ljubomir – Kuglački savez Istarske županije
  15. Peruško Anton – Nogometni savez Istarske županije
  16. Cukon Radovan – Nogometni savez Istarske županije
  17. Poropat Klaudio – Odbojkaški savez Istarske županije
  18. Gržinić – Burić Marina – Plivački savez Istarske županije
  19. Verbanac Aldo – Ronilački savez Istarske županije
  20. Arapović Zlatko – Rukometni savez Istarske županije
  21. Beaković Aleksandar – Rukometni savez Istarske županije
  22. Džombić Nebojša  –  Savez hrvačkih sportova Istarske županije
  23. Krelja Aldo – Savez sportske rekreacije «Sport za sve» IŽ
  24. Cavenago Vinicio – Savez za sportski ribolov na moru IŽ
  25. Hrestak Siniša – Sportsko penjački savez Istarske županije
  26. Panić Matija – Sportsko ribolovni savez Istarske županije
  27. Sanković Anton – Stolnoteniski savez Istarske županije
  28. Martinović Goran – Streljački savez Istarske županije
  29. Valković Valter – Šahovski savez Istarske županije
  30. Malnar Anton – Školski sportski savez Istarske županije
  31. Milevoj Čedomir – Teniski savez Istarske županije
  32. Bijuk Željko  –  Triatlon savez Istarske županije
  33. Radetić Anđelko – Veslački savez Istarske županije
  34. Grgić Dubravko – Zbor učitelja i trenera skijanja Istre
  35. Verbanac Siniša – Savez sportova Grada Labina
  36. Soldatić Milan – Savez sportova Grada Pule
  37. Uležić Branko – Savez sportova Grada Pule
  38. Rocco Gianni – Savez sportova Grada Rovinja
  39. Kovačević Dragan – Sportska zajednica Grada Buja
  40. Ćato Zoran – Sportska zajednica Grada Novigrada
  41. Seferagić Nenad – Sportska zajednica Općine Medulin
  42. Gregorović Flavio – Sportski savez Grada Vodnjana
  43. Bašić Branko – Zajednica sportskih udruga Grada Buzeta
  44. Lušetić Armando – Zajednica sportskih udruga Grada Pazina
  45. Tintor Jadran – Zajednica sportskih udruga Grada Poreča
  46. Zorić Mladen – Zajednica sportskih udruga Grada Umaga
  47. Višković Edi – Zajednica sportskih udruga Općine Fažana