Karate

karate

Karate savez Istarske županije – Pula , Vladimira Nazora 10

Predsjednik: Mirko Banović  091 523 03 12
Tajnik: Dora Komparić  098 656 099
E – mail: ksiz.tajnistvo@outlook.com

Klubovi:

1. Centar borilačkih sportova «Pula»Pula , Copova 1, tel/fax: 211 480

Predsjednik: Branislav Bojanić  098 982 4 94
Tajnik: Dubravko Kolec  098 334 04 12
E – mail: dubravko.kolec@pu.t-com.hr

2. Karate klub “Amfora” Fažana – Vodnjanska cesta 36

Predsjednik: Niko Naimarević  092 182 38 82
Tajnik: Elena Naimarević  092 181 38 82
E – mail: kkamfora@hotmail.com

3. Karate klub «Finida» Poreč – Nikole Tesle 16

Predsjednik: Mirko Banović  091 523 03 12
Tajnik: Ratko Turković  098 702 018
E – mail: kkfinida@yahoo.com
WEB adresa: www.karatefinida.com

4. Karate klub «Istra» Pula – Paladiova 3

Predsjednik:  Željko Kordoš  098 915 16 94
Tajnik: Josip Leutar  098 217 422
E – mail: istra-karate-klub@net.hr, josip.leutar@inet.hr

5. Karate klub “Lav” Pula – Serlijeva 1

Predsjednik: Rudolf Oliva  098 254 290
Tajnik: Sabahudin Smajlagić  098 938 12 34
E – mail: eurostyle@pu.t-com.hr

6. Karate klub «Novigrad»Novigrad – Josipa Broza Tita 3

Predsjednik: Emanuel Pinter  099 738 54 76
Tajnik: Ksenija Posedel  092 286 28 60
E – mail: karate-novigrad@email.t-com.hr
WEB adresa: www.karate-novigrad.hr

7. Karate klub «Pula» Pula , Marsovo polje 6 , tel/fax: 212 946

Predsjednik: Matija Rojnić 098 576 239
Tajnik: Damir Zdrilek  098 181 67 49
E – mail: tomsipura@gmail.com

8. Karate klub «Rovinj» Rovinj – Joakima Rakovca 30

Predsjednik: Dragan Radojević  095 813 67 85
Tajnik: Ivan Prenc
WEB adresa: www.karaterovinj.com

9. Karate klub “Sensei” Pazin – Dubravica 6

Predsjednik: Raul Nadišić  091 188 77 04
Tajnik: Elza Damijanić  091 595 97 16
E – mail: sensei.pazin@gmail.com

10. Karate klub «Shotokan» Umag – Umag , Lovrečica , Vižintini 24a

Predsjednik: Marinko Škorić  099 323 45 66
Tajnik: Senad Bajramović  099 608 19 75
E – mail: shotokanumag@gmail.com

11. Karate klub “Tinjan” Tinjan – Tinjan2

Predsjednik: Goran Matošević  091 585 58 78
Tajnik: Ljiljana Jurman  091 765 74 32
E – mail: tinjan@karateklub.net
WEB adresa: www.karateklub.net@tinjan

12. Karate klub “Unsu” Rovinj – Aleja 30. svibnja 3

Predsjednik: Branko Kjurko
Tajnik: Fuad Haurdić  095 896 30 50

13. Karate klub «Vrsar» Vrsar – Flengi 61

Predsjednik: Miroslav Jelavić  091 579 40 44
Tajnik: Stojan Malić
E – mail: kk.vrsar@yahoo.com